DIPLOMCI, STUDENTI I PROFESORI AKADEMIJE U MJUZIKLU “CRNI LEPTIR“ POZORIŠTA NA TERAZIJAMA

Nakon inostranih mjuzikala koji su se u prethodnim sezonama našli na sceni Pozorišta na Terazijama i projekata koji su muzičku podlogu pronašli u domaćim stvaraocima, mjuzikl “Crni  leptir” prema tekstu našeg prof. Spasoja Ž. Milovanovića premijerno je izveden 28. i 29. oktobra 2022. godine u beogradskom Pozorištu na Terazijama.

Mjuzikl koji je rađen na muzičkoj podlozi koju čine dela jednog od najautentičnijih rok bendova sa ovih prostora – JU grupe upotpunila je glumačka ekipa u kojoj su igrali diplomirani glumci i studenti glume Akademije umetnosti u Beogradu:

Vedran Borovčanin, Arsenije Tubić, Milan Bosiljčić, Kristina Kika Jovanović, Milan Antonić, Katarina Jovanović i Aleksandar Gligorić.

Mjuzikl “Crni leptir” je na redovnom repertoaru Pozorišta na terazijama.