NAGRADA IZ HOLLYWOODA NEMANJI MLADENOVIĆU – STUDENTU IV GODINE TV REŽIJE AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU ZA FILM "MAESTRO"

Film “Maestro” Nemanje Mladenovića, studenta IV godine Televizijske režije Akademije umetnosti u Beogradu osvojio je  ,,Award of Recognition” na Hollywood International Moving Pictures Film Festival!
Kratki igrani film “Maestro”, koji govori o zaboravljenim umetnicima i vrednostima, veličanstvenoj prošlosti i nezavidnoj sadašnjosti je ispitni film Nemanje Mladenovića na katedri za Televizijsku režiju u klasi prof. Dragana Elčića. Glavnu ulogu tumači dramski umetnik Milan Caci Mihailović.
Hollywood International Moving Pictures Film Festival je smotra kratkih filmova, televizijskih ostvarenja i novih medija iz čitavog sveta. https://filmfreeway.com/festival/HIMPFF
Film „Maestro“, osvojio je Specijalnu nagradu „ZLATNI LEPTIR“ koju dodeljuje VIVA film festival Sarajevo.
Kolektiv Akademije umetnosti u Beogradu čestita Nemanji Mladenoviću na ovom izuzetnom postignuću i osvojenoj nagradi!
sertifikat(nagrada)
Nemanja Mladenovic