NEMANJA DRAGAŠ – STUDENT PRODEKAN AKADEMIJE UMETNOSTI NA NOVOSADSKOJ TELEVIZIJI

Nemanja Dragaš jedan od najboljih studenata Akademije umetnosti u Beogradu, student prodekan našeg fakulteta i ovogodišnji dobitnik nagrade NAJ STUDENT na najreprezentativnijoj smotri znanja i stvaralaštva Art finalu, gostovao je na Novosadskoj televiziji u okviru „Novosadskog popodneva“ i govorio o svom stvaralaštvu.
Da vas podsetimo: Nemanja Dragašstudent IV godine Produkcije u umetnosti i medijima  Akademije umetnosti u Beogradu, jedan  je od najmlađih članova Saveza književnika u otadžbini i rasejanju i najmlađi član Udruženja književnika Srbije. Dobitnik je plakete Saveza književnika za ostvarene izuzetne rezultate na književnim manifestacijama i takmičenjima u prethodnoj godini.
Sa ponosom ističemo da je Nemanja Dragaš jedan od najnagrađivanijih mladih pesnika Srbije, a dnevni list “Politika” uvrstio ga je među šest najuspešnijih mladih umetnika Srbije u 2012. godini.
Autor  je  tri knjige poezije, od kojih je poslednja “Obećani svemir” upravo promovisana na televiziji u Novom Sadu.

Nemanja D  (2)