Izložba studenata Fotografije i kamere Akademije umetnosti u Beogradu

Izložba na kojoj će biti prikazani odabrani radovi mladih umetnika fotografije otvara se u četvrtak, 12. aprila 2018. godine, u 20 časova u Dorćol Platzu (Dobračina 59b, Beograd).
Studenti katedre Fotografija i kamera Akademije umetnosti u Beogradu, od prve do četvrte godine studija, predstavljaju svoje izložbene kolekcije, umetničke projekte, kao i ispitne zadatke, u periodu od 12. do 26. aprila 2018. godine.
Izložbu otvaraju studenti, autori izloženih radova.
Postavka obuhvatala fotografske i video radove iz domena dokumentarne, reklamne, igrane i umetničke forme. Mladi fotografi prezentovali su širok dijapazon svojih umetničkih interesovanja: od analogno snimljenih dokumentarnih fotografija, studijskih vežbi, kolaža, instalacija, videa i konceptualne umetnosti, modne i reklamne fotografije, pa sve do istraživanja intimno ličnih tema, društvenog okruženja, kao i interesovanja za savremene tendencije u fotografskom mediju i video umetnosti.
Za muziku će biti zadužen Mafrose.
Vidimo se!