Poziv: Studentska praksa u Sloveniji u BIG BERRY resortu

Međunarodna kompanija BIG BERRY poziva zainteresovane studente i studentkinje da se do 15. aprila prijave za studentsku praksu u oblastima fotografije i videa.
Praksa, koja će biti realizovana u periodu od aprila do kraja septembra u BIG BERRY resortu na reci Kupi u Sloveniji, trajaće od 7 do 14 dana.
Svi zainteresovani prijavu koja uključuje osnovne podatke i kratko motivaciono pismo mogu poslati Maji Ogrizović na maja@bigberry.eu
Studentska praksa uključuje fotografisanje aktivnosti studenata, enterijera, eksterijera, učesnika projekta te različitih drugih aktivnosti i elemenata u dogovoru s BIG BERRY timom. Učesnicima će biti organizovan prevoz, smeštaj, pun pansion, prevoz na aktivnosti izvan resorta kao i povezivanje s dizajnerima i umetnicima uključenim u niz projekata koji su u toku, te povezivanje s internacionalnim studentima i poslovnim partnerima. Uslov za učestvovanje je posedovanje vlastite opreme, proaktivnost, volja za svakodnevno fotografisanje i spremnost za rad u timu.