GLUMCI AKADEMIJE U GLAVNIM ULOGAMA U NOVOJ KRIMI SERIJI „KLAN“

Serija “Klan” predstavlja do sada neviđen uvid u samo srce kriminalnih organizacija i njihovih mnogobrojnih poslova. Kroz osam uzbudljivih epizoda prati uzdizanje Šoka i Paše, dva kriminalaca i probisveta, koji će se sa samog dna uzdići do najviših krugova kriminalnog podzemlja.

Glavnu mušku ulogu, Šoka, igra Aleksandar Dimitrijević, dipl. producent Akademije, a kasnije glumac, za kojeg je ovo prvi veliki televizijski projekat

.

Glavnu žensku ulogu igra Milena Božić, naša dipl. glumica.

U brojnoj glumačkoj ekipi našli su se i naši diplomirani i aktuelni studenti glume: Sava Stojanović, Uroš Jovčić, Nebojša Rako, Stefan Bundalo, Sara Pejčić i Miomira Dragićević.

Serija „Klan“ koja se emituje petkom na Superstar TV i četiri vikenda na RTS 1,  zamišljena je kao savremena akciona drama furioznog ritma.