MLADI GLUMAC TODOR TRIFUNOVIĆ DOBIO ULOGU U “URGENTNOM CENTRU“ NA PRVOJ GODINI STUDIJA GLUME

Todor Trifunović, student prve godine naše katedre Glume, u klasi prof. Predraga Stojmenovića, Nenada Nenadovića i asistentkinje Gordane Đokić, dobio je prvu profesionalnu ulogu u trećoj sezoni aktuelne serije „Urgentni centar“, koja se emituje na TV Prva.

Todor tumači lik Borisa, mladog navijača koji završava u bolnici zbog tuče. Želja za osvetom  ga kao i mnoge navijače, motiviše da što pre napusti lečenje, što ga dovodi u sukob sa Martom, koju glumi Sloboda Mićalović, a koja na sve moguće načine pokušava da smiri njegovu uzavrelu krv u želji da ne napravi novu grešku.

Naš talentovani Todor kaže da je Broris, bezobrazan i problematičan 18-togodišnjak, ali u isto vreme i šarmantan mladi čovek, i dodaje „Prvi put sam na profesionalnom setu od kada sam upisao Akademiju i jako mi je drago što već u prvoj godini mogu da snimam“.

Čestitamo našem studentu na ovom profesionalnom postignuću, uz želju da razvija svoj talenat tokom studija, koje će mu trasirati put ka novim uspesima.