Montažeri sa Akademije umetnosti angažovani na svim važnijim projektima u zemlji

U Srbiji se trenutno snima pet serija i na svima su angažovani profesori i bivši studenti montaže sa naše Akademije.
Na seriji Dragana Bjelogrlića “Košarkaši” angažovani su Aleksandar Popović, Lazar Predojev i Dijana Jović, a na “Senkama nad Balkanom 2” Lazar Predojev i Milena Predić.
U timu serije “Vojna akademija” su profesor Aleksandar Popović, Dijana Jović i Andrej Križan.
Na snimanju serije i filma radnog naziva “Kralj Petar Prvi u slavu Srbije” po motivima knjige “Čarape kralja Petra” Milovana Vitezovića angažovani su Lazar Predojev, Milena Predić i Nenad Pirnat.
I Radoš Bajić je u ekipu serije “Šifra Despot” angažovao Aleksandra Popovića, Milenu Predić, Andrja Križana i Nikolu Stankića.
Podsećamo da je Akademija umetnosti u Beogradu pre nekoliko dana donela odluku o stipendiranju najboljih kandidata koji se prijave za upis na katedru Filmska i televizijska montaža.
Dodeljujemo TRI STIPENDIJE za školsku 2018/19. za upis na najsavremenije studije FTV Montaže u regionu!
I stipendija 100% školarine
II stipendija 50% školarine
III stipendija 30% školarine
Više informacija možete pronaći OVDE.