Obaveštenje za studente: Projekcija filma 'Poslednji ljudi u Alepu' 10. maja

Akademija umetnosti u Beogradu i Međunarodni festival dokumentarnog filma Beldocs, koji se održava od 7. do 14. maja, pozivaju vas na projekciju dokumentarca nagrađenog prethodne godine.
Gledaćemo film “Poslednji ljudi u Alepu” (Last Men in Aleppo), koje je dobio nagradu na Sundance festivalu, a bio je nominovan i za Oskara.
Projekcija će biti održana u četvrtak, 10. maja, sa početkom u 14h u Plavoj sali Akademije umetnosti (Nemanjina 28).
Za studente prve i druge godine FTV režije, dolazak je obavezan, zbog zadataka koje će dobiti tom prilikom.
Obaveštavamo vas da i ove godine organizatori festivala studentima svih fakulteta nudi studentske akreditacije sa kojima mogu pogledati svih 98 filmova iz bogatog programa. Broj akreditacija je ograničen, prijava se vrši na email adresu senka.radivojevic@beldocs.rs . Cena akreditacije je 500 dinara i može se podići na adresi Nušićeva 6/4. sprat. Potrebno je poneti indeks na uvid i fotokopiju prve strane indeksa.
Zainteresovani akreditovani studenti imaju mogućnost da učestvuju u nagradnoj igri #EUROPEANFILMCHALLENGE i osvoje put na Venecijanski filmski festival (29.08-2018-09.09.2018). Više informacija možete naći na linku:http://beldocs.rs/europeanfilmchallenge/
Trejler za film “Poslednji ljudi u Alepu” možete pogledati ispod: