UPIS U JUNSKOM PREDROKU! POLOŽI PRIJEMNI NA VREME!

Prijemni ispiti u predupisnom roku, u junu 2019.,  za studijske programe osnovnih studija Akademije umetnosti u Beogradu, biće održani u 14. i 15. juna 2019., po sledećem rasporedu:

– PRODUKCIJA U UMETNOSTI I MEDIJIMA – 14. juna, 11h, Nemanjina 28

– FOTOGRAFIJA I KAMERA – 14. juna, 12h, Balkanska 21

– FILMSKA I TV REŽIJA – 17. i 18. juna, 11h, Maršala Birjuzova 12

– FILMSKA I TV MONTAŽA – 14. juna, 10h, Balkanska 21

– MUZIČKA PRODUKCIJA I DIZAJN ZVUKA – 14. juna, 12h, Balkanska 21

Neophodna dokumenta mogu se predati svakim radnim danom, najkasnije do 13. maja 2019., u sekretarijatu Akademije umetnosti u Beogradu, ul. Nemanjina 28, I sprat, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji nisu iz Beograda svoja dokumenta mogu predati i na sam dan polaganja, od 09 do 09.30 časova.

Više informacija o uslovima upisa i neophodoj dokumentaciji možete pogledati ovde.

Razultati prijemnog ispita biće poznati prvog radnog dana po polaganju od 12h, a upis primljenih kandidata, u junskom predroku, održaće se radnim danima od 09 do 16 časova, u Studentskoj službi Akademije umetnosti u Beogradu.

Kandidati koji budu položili prijemni ispit posle završenog drugog ili trećeg razreda srednje škole, po dobijanju svedočanstva o završenom razredu, moraju pristupiti polaganju diferencijalnih ispita na Akademiji umetnosti u Beogradu, i to iz maternjeg  jezika, istorije i engleskog jezika za razred koji nisu završili u srednjoj školi.