STUDENTI PRVE GODINE FOTOGRAFIJE I KAMERE NA SNIMANJU ISPITNIH FILMOVA

Foto: Isidora Janković

Studenti prve godine katedre za Fotografiju i kameru:

Ana Dostanić, Zagorka Vuković, Isidora Janković, Ružica Pešić i Petar Jovanović, uspešno su snimili svoje završne ispitne filmove, u okviru predmeta Osnovne svetlosne pozicije 2, na nekoliko lokacija u Beogradu.

Svi studenti su se tokom snimanja našli u ulogama direktora fotografije, kamera operatera, prvog asistenta kamere, fotografa na setu i snimatelja filma o filmu.

Foto: Petar Jovanović

U realizaciji filmova učestvovali su i studenti prve godine katedre za Filmsku i televizijsku režiju i montažu:
Nenad Vrhovac, Kristina Savić, Ana Butigan i Leon Vatta, koji su se ovog puta našli ispred kamere, kao protagonisti.

Foto: Ružica Pešić

Svi budući studenti Akademije umetnosti u Beogradu imaće priliku da dokažu koliko su spremni, poput svojih starijih kolega, da uživaju u procesu stvaranja svojih umetničkih dela i pokažu stečena znanja u praksi.

Foto: Zagorka Vuković

Ovo je samo jedan od načina na koji želimo da pokažemo da je studiranje Fotografije i kamere na Akademiji umetnosti u Beogradu prava i dobra odluka!